POWIATOWY KONKURS MIĘDZYSZKOLNY „MALOWANE POEZJĄ I PROZĄ PODLASIA”- podsumowanie

DSC 0317W POWIATOWYM KONKURSIE MIĘDZYSZKOLNYM (LITERACKO – PLASTYCZNYM)  „MALOWANE POEZJĄ I PROZĄ PODLASIA” zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną
im. H. Radlińskiej w Sokołowie Podlaskim wzięło udział 25 uczniów z klas I – III.

Prace plastyczne inspirowane wierszami wybranymi z utworów twórców regionalnych wykonano pod kierunkiem p. Teresy Piwko w świetlicy szkolnej.
Wszystkie prace można obejrzeć na stronie:
https://picasaweb.google.com/111103730061801697407/KonkursPlastycznyMalowane?authkey=Gv1sRgCNWu4cTPkJHBEQ

Czytaj więcej: POWIATOWY KONKURS MIĘDZYSZKOLNY „MALOWANE POEZJĄ I PROZĄ PODLASIA”- podsumowanie

Podsumowanie kolejnej edycji konkursu świetlicy "Mam dobre maniery w terminie płacę..."

patr58W I semestrze roku szkolnego 2016/17 w konkursie "Mam dobre maniery i w terminie płacę, wygrywam obiady- więc zyskam, nie tracę", nagrodę główną- bezpłatne obiady w styczniu 2017 roku wygrała Alicja Barszczewska z klasy II d.
W losowaniu wzięło udział 39 dzieci, które w terminie, a więc do 10-ego dnia każdego miesiaca opłacały obiady od X do XII 2016 roku.

Czytaj więcej: Podsumowanie kolejnej edycji konkursu świetlicy "Mam dobre maniery w terminie płacę..."

Podsumowanie konkursu swietlicowego "Mam dobre maniery w terminie płacę..." za semestr II roku 2015/16

konkur płacę

31 maja podsumowaliśmy kolejny etap konkursu....

Czytaj więcej: Podsumowanie konkursu swietlicowego "Mam dobre maniery w terminie płacę..." za semestr II roku...

BUDOWLE Z KLOCKÓW

Ogromną popularnością cieszą się zajęcia : konstruowanie budowli z klocków. Oto najpiękniejsze budowle wraz z ich twórcami.

RYMOWANKI WUJKA JACKA

05.05.2016r. odbył się w świetlicy Konkurs pięknego czytania pt. „ Rymowanki Wujka Jacka". Konkurs był zakończeniem cyklu zajęć czytelniczych propagujące piękne wiersze Jacka Daniluka.
Nagrody (książki z wierszami o tym samym tytule) wręczone zostały 11.05.2016r. podczas Dnia Książki i Teatru dla klas I – III uczniom:
1. Antoniak Aleksandra kl. I a
2. Gołoś Maria kl. I a
3. Wantusiak Gabriela kl. I a
4. Golatowski Stanisław kl. II d
5. Misiak Gabriela kl. II d