Wspomnienia z wycieczek pieszych i rowerowych -

Wspomnienia z wycieczek pieszych i rowerowych

W ostatnich dniach września i na początku października sporo się u nas działo. Alternatywą dla wycieczek autokarowych stały się wycieczki rowerowe i piesze wyprawy, połączone z grą w podchody i dobra zabawą.

A oto nasze wspomnienia:

Klasa 4 a

Podchody w klasie 4a to wspaniała zabawa i integracja dla dzieci oraz powrót do czasów dzieciństwa dla rodziców. Dziękujemy pani Ani Adynowskiej oraz naszym Kochanym Rodzicom za cudownie spędzone chwile!

Klasa 8 c

Sport to zdrowie!  7 października klasa 8c spędziła popołudnie na świeżym powietrzu. Wycieczka rowerowa, ognisko i zabawy integracyjne to był wspaniały pomysł w tak piękną pogodę. Wesołą zabawę w gronie przyjaciół i cudowną atmosferę zapamiętamy na długo. Uczniowie klasy 8c wraz z wychowawcą dziękują paniom: Ani Adynowskiej, Iwonce Romanowskiej i pani Monice- mamie Oliwki za pomoc w organizacji wycieczki oraz Dyrekcji Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przywózkach za gościnę!