WARSZTATY FLORYSTYCZNE -

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

Zbliżają się święta, na które warto pięknie udekorować dom. Przygotowanie ozdób daje wiele satysfakcji, a także rozwija kreatywność.

Chętni uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w warsztatach, które nieodpłatnie przeprowadziła dla nas pani Małgosia Błońska, mama naszego kolegi z VI b. Z jej pomocą stworzyliśmy piękne bożonarodzeniowe stroiki, choinki i wiele innych ozdób. Okazało się, że każdy jest w stanie stworzyć coś niezwykłego, wystarczy tylko odpowiednia motywacja.

Zrobione przez nas ozdoby będziemy sprzedawać w czasie kiermaszu, który odbędzie się w naszej szkole 12 grudnia.

Bardzo dziękujemy pani Błońskiej – już po raz kolejny mogliśmy się od niej uczyć w czasie niezwykle ciekawych warsztatów.