Sukces Liwii i Marty w powiatowym konkursie wiedzy przyrodniczej "Ja i moje środowisko".... -

• Sukces Liwii i Marty w powiatowym konkursie wiedzy przyrodniczej „Ja i moje środowisko”….
uczDSC 0472

uczDSC 04723 czerwca w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczej „Ja i moje środowisko”. Nasżą szkołę reprezentowały uczenice: Liwia Karakula z kl. V b i Marta Jurczak z kl. VI c. Nasza dzielna drużyna po długiej dogrywce zajęła II miejsce, tuż za dziewczętami  ze Szkoły Podstawowej w Sterdyni i przed chłopakami ze Szkoły Podstawowej w Grochowie. W konkursie wzięło udział 14 uczniów, reprezentujących 7 szkół z powiatu sokołowskiego.
Gratulujemy dziewczynom wspaniałego wyniku i wiedzy oraz życzymy kolejnych sukcesów!!!