Sukces dziewczyn w miejskich eliminacjach XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego -

• Sukces dziewczyn w miejskich eliminacjach XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego
Nagrody

NagrodyDnia 18 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się miejskie eliminacje XXXIII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego. Uczestniczyły w nich laureatki eliminacji szkolnych konkursu: Alicja Suchożebrska z kl. III A, Kaja Moczulska z kl. II D oraz Maria Golatowska z kl. IV C, Gabriela Toczyska z kl. VI B i Joanna Chmielewska z kl. VI B.

W młodszej grupie wiekowej II miejsce zajęła Alicja Suchożebrska, w starszej grupie wiekowej jury przyznało II miejsce Gabrieli Toczyskiej i III miejsce Marii Golatowskiej. Ala, Gabrysia i Marysia zakwalifikowały się do powiatowych eliminacji konkursu, w których wezmą udział 30 i 31 maja br.

Makuszynski 1

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!