Sukces Ali Suchożebrskiej w powiatowych eliminacjach 40 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka -

• Sukces Ali Suchożebrskiej w powiatowych eliminacjach 40 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka
al25

al2530 marca w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyły się powiatowe eliminacje 40 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Naszą szkołę reprezentowały: w młodszej grupie wiekowej Anna Iwańska z kl. II A i Natalia Piwowar z kl. III E, a w starszej grupie wiekowej Maja Rejowska z kl. V C i Alicja Suchożebrska z kl. IV A. I miejsce w grupie uczniów klas IV- VI jury przyznało Alicji Suchożebrskiej. Ala weźmie udział w Finale Konkursu w Mazowieckiem Instytucie Kultury w Warszawie w dn. 22-23 kwietnia br.

ws18ws16

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!