Sprzątanie Świata - Polska 2017 -

• Sprzątanie Świata – Polska 2017
6bb

Sprzątanie Świata – Polska 2017

6bbW piątek 15 września kolejny już po raz 24 wzięliśmy udział w akcji „Sprzątanie Świata- Polska 2017”.

Hasło tegorocznej akcji brzmiało „Nie ma śmieci – są surowce „!!!

W projekt, jak zawsze zaangażowało się wielu członków naszej szkolnej społeczności- wszyscy uczniowie klas I- III wraz z wychowawcami oraz część klas z oddziałów IV- VII, wraz z nauczycielami uczącymi przyrody, biologii, geografii lub  wychowawcami.

IMG 20170915 083429a3 b1 b1c

Podobnie, jak w ubiełym roku zebraliśmy znaczniej mniej odpadów, co świadczy o większej świadomości i poszanowaniu dla środowiska u mieszkańców naszego miasta.

6b

Niestety były też miejsca, gdzie jak co roku znaleźliśmy dużą ilość odpadów, min. ulice: Bartoszowa, Siedlecka, Wojska Polskiego,Andersa-parking i strona od cmentarza czy teren przy boisku szkolnym.  Były tam odpady pozostawine głównie przez dorosłych mieszkańców Sokołowa- rozmaite butelki, opony, kołpaki itp.
Wszystkim uczestnikom tegorocznej akcji dziękujemy za wspaniałą postawe i zaangażowanie.

Pamiętajmy o niej na codzień!