• Zawody

Zawody

Mamy najlepszych piłkarzy!

SZS zorganizował rozgrywki szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców, w których brało udział trzynaście drużyn.

„Turnieje eliminacyjne rozegrano na boiskach typu ” Orlik ” w Sokołowie Podlaskim, Repkach i Jabłonnie Lackiej. W wyniku eliminacji do turnieju finałowego zakwalifikowało się sześć drużyn.
Mecz o III miejsce
SP Bielany – SP 4 Sokołów 2:2 (karne 2:0)
Mecz o I miejsce
SP 1 Sokołów – SP Wyrozęby 5:2

Złote medale zdobyli chłopcy z SP 1 Sokołów prowadzeni przez nauczyciela Krzysztofa Woźniaka.

Nasza Drużyna będzie reprezentować powiat sokołowski w rozgrywkach regionu siedleckiego.
Gratulujemy naszym dzielnym sportowcom!!!

Regionalne biegi przełajowe w Siedlcach.
Nasi uczniowie wzięli udział w regionalnych biegach przełajowych dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych, które odbyły się w Siedlcach nad Zalewem Muchawka. Startowała tam młodzież wyłoniona w eliminacjach powiatowych.

Podczas zawodów rywalizowali o medale i kwalifikacje do biegów wojewódzkich. W tej stawce doskonale wypadli zawodnicy ze szkół powiatu sokołowskiego.

Nasi sportowcy zdobyli następujące medale- srebrny Jakub Duch  (chłopcy kl. VI)  a brązowy medal zdobył Piotr Osial (chłopcy kl. VI), zyskując awans do etapu wojewódzkiego, który odbedzie sie w kwietniu 2014 roku.

Pozostałe miejsca premiowane awansem wywalczyli:

Gawroński Łukasz  (chłopcy kl. VI) – 8 miejsce

Patejko Kacper (chłopcy kl. V) – 9 miejsce

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w grupie chłopców ze szkół podstawowych.

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe.
Nasi sportowcy wzięli udział zawodach zorganizowanych przez SZS w Sokołowie Podlaskim. Rywalizacja dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych odbywała się na dystansie 10 x 800 metrów.

Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców zwyciężyły nasze drużyny przed SP Wyrozęby- w rywalizacji dziewcząt oraz przed SP Kosów Lacki i SP 2 Sokołów Podlaski- w rywalizacji chłopców.

Na pamiątkę nasi zawodnicy otrzymali medale i dyplomy. Wystartują także, jako reprezentacja powiatu sokołowskiego na zawodach regionalnych w Siedlcach.