List do Taty -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • List do Taty

List do Taty

10 października 2017 roku, w Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie konkursu „List do Taty”, organizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Inicjatywy Tato.Net. Główny cel konkursu stanowiło ukazanie niezastąpionej roli ojca w życiu dziecka.

Uczestnicy mieli napisać list do Taty, w którym wyrażą „Kim jest i co dla nich znaczy tata?”. Z naszej szkoły wzięła w nim udział spora grupa uczniów, zwłaszcza z kl. 6b i dwie osoby z kl. 5c, dzieląc się swoimi prawdziwymi uczuciami, przykładami chwil radości, smutku, opisując swoje szczególne wspomnienia związane z tatą.

Wśród wyróżnionych znaleźli się:

Weronika Chmielewska i Patrycja Wyszomirska z kl. 6b

Do konkursu dziewczynki przygotowała p. Agnieszka Rejowska

 

Serdecznie gratulujemy

Powrót do aktualności