Konkurs recytatorski -

Konkurs recytatorski

W szkolnych eliminacjach VI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego, który odbył się 8 listopada 2013 wzięło udział 20 uczniów z klas I- VI.
Jury w składzie: Lidia Jankowska, Anna Pijorek i Katarzyna Adamczuk postanowiło, że w eliminacjach miejskich naszą szkołę będą reprezentować: Gabriela Jenerałek z kl. II B, Aleksandra Krakowska z kl. II B, Aleksandra Krejckant z kl. V C, Michał Stolarczuk z kl. VI B. Wyróżnienia otrzymali: Joanna Chmielewska z kl. IV B, Paweł Dróżdż z kl. V C, Oliwia Replin z kl. I C, Olga Tararuj z kl. IV C, Aleksandra Turos z kl. III B. Eliminacje miejskie odbędą się w Bibliotece Miejskiej 20 listopada 2013 r. Trzymamy kciuki za naszych recytatorów!