Finał IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Finał IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego
16

Finał IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego

16Finał IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego odbył się 23 listopada w Bibliotece Miejskiej w Sokołowie Podlaskim. Laureatki etapu miejskiego z naszej szkoły Maja Rejowska i Maria Golatowska z kl. V C oraz Kaja Moczulska z kl. III D zmierzyły się z najlepszymi recytatorami powiatu sokołowskiego.

 

rec5rec8rec2

Uczennice ponownie przedstawiły interpretacje wybranych utworów Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.      W grupie wiekowej uczniowie klas IV- VI jury przyznało I miejsce Mai Rejowskiej, a Maria Golatowska zajęła III miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu podobnie, jak podczas eliminacji miejskich otrzymali atrakcyjne nagrody książkowe i dyplomy.      

rec10rec14          

Cieszymy się z sukcesów naszych recytatorek i gratulujemy udanych występów.

http://nwg.pl/2016/12/konkurs-recytatorski-final-powiatowy/

http://sokolowpodl.pl/2016/12/konkurs-recytatorski-final-powiatowy/

Powrót do aktualności