EKO SP1 -

EKO SP1

Tradcyją naszej szkoły jest angażowanie się w projekty i konkursu ekologiczne.

W grudniu uczniowie mieli okazję wykazać się kreatywnością i połączyć ją ze swoją wiedzą przyrodniczą biorąc udział w konkursie „Eco – Christmas”. W styczniu przystąpiliśmy do projektu „Mistrzowie energii”, którego organizatorem jest Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie. Uczniowie w ramach projektu wykonwali prace plastyczne oraz modele przestrzenne a tytuł konkursu brzmiał ” Nie trać energii. Oszczędzaj” . Przedstawiciele klas 7-8 przystąpili także do zmagań konkursowych obejmujących zagadnienia interdyscplinarne a tematem przewodnim było oszczędne gospodarowanie energią.

Uroczyste podsumowanie wyżej opisanych działań i wręczenie nagród odbędzie na apelu podsumowującym naukę w semestrze I.