CHOINKA SZKOLNA -

CHOINKA SZKOLNA

Karnawał to czas zabaw, stąd 11 stycznia odbyła się choinka szkolna. Świętowanie rozpoczęło się już od rana, gdyż do wszystkich uczniów, którzy uiścili opłatę na Radę Rodziców, przyszedł Mikołaj.

O 13.00 na sali dyskotekowej pojawili się uczniowie klas 1-4. Dzieci przepięknie się przebrały i w tańcu wirowały księżniczki, rycerze, damy, a nawet smoki. Młodsi uczniowie mogli wziąć też udział w zabawach przygotowanych dla nich przez starszych kolegów z samorządu. O 17.00 swoją zabawę rozpoczęły klasy starsze. Dla wszystkich słodki poczęstunek przygotowała Rada Rodziców. Miłym akcentem choinki było wręczenie szarf i nagród tym uczniom i uczennicom, którzy w swoich klasach zostali wybrani Miss i Misterem.

Doskonale bawiliśmy się na choince i dziękujemy Radzie Rodziców za jej przygotowanie dla nas.