APEL PODSUMOWUJĄCY I-WSZY SEMESTR -

APEL PODSUMOWUJĄCY I-WSZY SEMESTR

Koniec semestru to czas podsumowań. U nas zostały one uczynione 11 stycznia w czasie uroczystego apelu. Pani dyrektor Zofia Steć przedstawiła wyniki klasyfikacji i wyróżniła tych uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, czy też reprezentowali szkołę w różnych konkursach.

W tym semestrze najwyższą średnią ocen wśród klas 4 – 6 uzyskała klasa 5 a, a wśród klas 7-8 – klasa 7 b. Te dwie klasy uhonorowane zostały pucharami. Stypendium dyrektora szkoły za wyniki w nauce otrzymali: Lena Mystkowska 5 a, Maciej Gołoś 6 b, Patrycja Ładziak 7 b i Dawid Gnoiński 8 a, a stypendium sportowe – Aleksandra Horosz 5 a. Puchar otrzymała również drużyna strzelecka w składzie: Lidia Jurczak, Patrycja Tomczuk, Bartek Podniesiński, która w Młodzieżowych Zawodach Strzeleckich szkół podstawowych zajęła I-wsze miejsce. Na uznanie zasłużyły również najmłodsze uczennice naszej szkoły – Iga Łach z klasy 1 a odnosi ogromne sukcesy w konkursach plastycznych, a Jolanta Osińska z 2 b w konkursach recytatorskich.

Apel stał się też okazją do pokazania talentów muzycznych uczniów. Bartek Zygmanowski zaśpiewał dla nas kolędę, Zosia Borychowska zagrała na klarnecie, Kacper Zalewski na saksofonie, Dominika Mazur i Marysia Nowak na fletach, Dorota Klimczuk i Szymon Milik na gitarach, a Amelia Wojtkowska i Diana Zielonka na dzwonkach.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom, a wszystkim życzymy sukcesów w następnym semestrze.