TalentowiSKO w naszej szkole -

TalentowiSKO w naszej szkole

Logo akcji  w Naszej Szkole W naszej szkole od 2003 roku funkcjonuje Szkolna Kasa Oszczędności.
Nad wszystkimi działaniami pieczę trzyma pani Aldonka Sobieska.

W bieżącym roku szkolnym przyłączyliśmy się do  Programu TalentowiSKO. „Jest rozszerzeniem dotychczasowych działań Banków Spółdzielczych realizowanych w ramach Szkolnych Kas Oszczędności. Jego celem jest rozwijanie talentów wśród dzieci i młodzieży poprzez promowanie dobrych nawyków w zakresie oszczędzania i przedsiębiorczości. Program uczy również pozytywnego myślenia o pieniądzu. Objęci są nim uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych w całej Polsce.Ważnym narzędziem Programu TalentowiSKO jest strona – www.TalentowiSKO.pl”
O podejmowanych w ramach programu działaniach konkursowych możecie poczytać na stronie szkolnego bloga: http://www.talentowisko.pl/podstawowa/szkola/szkola-podstawowa-nr-1/