Rok szkolny 2017/2018 -

• Sukcesy /

Rok szkolny 2017/2018

Konkurs matematyczny Kuratora Oświaty: w etapie szkolnym uczestniczyło 15 uczniów z klas VI i VII.  Liwia Karakula z kl. VII A zakwalifikowała się  do etapu rejonowego, a w etapie wojewódzkim zdobyła tytuł finalisty.

Konkurs Mini LOGIA 16: w etapie szkolnym uczestniczyło 3 uczniów. Do kolejnego etapu zakwalifikowała się Liwia Karakula z kl. VII A, a w finale konkursu zdobyła tytuł laureata.

XXIII edycja Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej” : w etapie szkolnym uczestniczyło 7 uczniów z klas VII:  do etapu rejonowego zakwalifikowała się Liwia Karakula z kl. VII A i Gabriela Oleszczuk z kl. VII C.
Liwia Karakula zdobyła w finale konkursu tytuł laureata.

– Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny: udział wzięło 75 uczniów z kl. II- VII. Liwia Karakula z kl. VII A uzyskała wynik bdb. Wynik wyróżniający uzyskali:  Julia Jurczak kl. VII C, Aleksandra Czerkas kl. VII C, Jacek Cymborowski kl. VI A, Mateusz Pietrzak kl. V D, Maja Gryncewicz kl. IV A, Dawid Osiński kl. III A.

– XV edycja konkursu wiedzy dla uczniów z terenu województwa mazowieckiego  „Smak ekologicznej żywności”: udział wzięło 16 uczniów z klas VI i VII. Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowała się Liwia Karakula z kl. VII A  i Weronika Rojek z kl. VII C. W etapie wojewódzkim Liwia Karakula zajęła I miejsce.

– XV edycja konkursu ekologicznego  „Wisła inspiruje” zorganizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie – Departament Polityki Ekologicznej Geologii i Łowiectwa: w eliminacjach  szkolnych wzięło udział 26 uczniów. Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowano prace: z gr. I wiekowej (kl. I-III)- kategoria: „Plakat Ekologiczny z hasłem” – pracę Dominiki Hawryluk  kl. III B; z II gr. wiekowej (kl. IV- VI)- kategoria „Komiks” pracę Piotra Smolika kl. IV A; z gr. III wiekowej (kl. VII)- Kategoria „Wiersz” – pracę  Bartłomieja Lipki kl. VII B. Wyróżniono: w kategorii „Plakat ekologiczny z hasłem”: pracę Igi Zalewskiej kl. II A i pracę Jakuba Bańkowskiego kl. III E,  w kategorii „Wiersz”: pracę Liwii Karakuli kl. VII A i pracę Adrianny Rucińskiej kl. VII C.

Wiersz Bartłomieja Lipki zajął II miejsce w finale konkursu.