Inne konkursy 2018/19 -

• Sukcesy /

Inne konkursy 2018/19

– W Konkursie BRD naszą szkołę reprezentowały 4 osoby w etapie powiatowym.

– Konkurs „MAM DOBRE MANIERY W TERMINIE PŁACĘ, WYGRYWAM OBIADY, WIĘC ZYSKAM, NIE TRACĘ!”: udział wzięli uczniowie, którzy w terminie płacili za obiady.  Bezpłatne obiady w styczniu 2019r. wylosował Jakub Romańczuk z klasy VIc,  w czerwcu wygrała Aleksandra Kowalska z kl. VI B.

– Super Klasa konkurs świetlicowy: główną nagrodę zdobyła klasa VIII B

Konkurs wiedzy o objawieniach w Fatimie przeprowadzony podczas obchodów Dnia Papieskiego: uczestniczyli w nim przedstawiciele  klas V-VII, wyłonieni podczas eliminacji klasowych. I miejsce zajęła Julia Jackowska kl. VI B, II miejsce – Gabriela Oleszczuk  kl. VII C, III miejsce – Weronika Dmowska kl. VI C, IV miejsce – Liwia Karakula kl. VII A.

– Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”: w eliminacjach szkolnych wzięło udział 4 uczniów.

– Konkurs religijny „Jan Paweł II promieniowanie ojcostwa” : Udział wzięło 22 uczniów z naszej szkoły z kl. I – III i V.

– Konkurs „Janusz Kusociński- patron naszej szkoły” udział wzięły  reprezentacje klas  uczniowie klas V.

– II Konkurs Zagadek i Łamigłówek „Zwierzaki i my”: udział wzięły trzyosobowe drużyny z klas III. I miejsce zajęła drużyna uczniów z kl. III A: Marta Adamczuk , Lidia Jurczak , Antoni Świątek, II miejsce drużyna uczniów z kl. III C: Nikola Bednarczyk, Maja Nowotniak, Aleksandr Protasiewicz, III miejsce- drużyna uczniów z kl. III B: Kalina Kowalczyk, Maja Wrzyszcz, Kornel Marcyniuk.