Jasełka -

Jasełka

W środę przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie klasy IIId z panią Aldoną Sobieską wystawili jasełka szkolne. Zaprosili na nie uczniów klas 1-3 i rodziców. Na spotkanie przybyła też Pani Dyrektor, która złożyła zgromadzonym świąteczne życzenia.  Uczniowie 3d pięknie przedstawili sceny z narodzin Pana Jezusa. Wszyscy bardzo się starali. Występ wzbogaciły kolędy i pastorałki śpiewane przez uczniów. Po gromkich brawach dla aktorów, pomodliliśmy się z panią Iwoną Mergo- Golatowską,  po czym udaliśmy sie do sal na klasowe wigilie.

S 24 stycznia 2013 69 500

Podobny repertuar przygotowali uczniowie koła polonistycznego dla klas IV-VI. W nieco humorystyczny sposób wprowadzili nas w tematykę świąteczną. Wraz z nimi mogliśmy zobaczyć, co dzieje się w piekle i wśród aniołów witających na Ziemi nowonarodzonego Jezusa. Dzieci klasy IVa po raz pierwszy miały okazję wystąpić na scenie dla tak szerokiej publiczności. Pomimo towarzyszącej im tremy wszyscy uważamy ich występ za niezwykle udany. Do debiutu aktorskiego młodych aktorów przygotowała p. A. Rejowska