Listopadowe wycieczki -

Listopadowe wycieczki

W listopadzie nauczyciele zorganizowali dla swoich podopiecznych wycieczki.

1) 10.11. 20221 r. pani Beata Błońska, pani Urszula Trochimiuk przy wsparciu rodzica pana Tomasza Maliszewskiego, udali się z uczniami z klas 7c, 7a, 7d , którzy wyrazili chęć swego uczestnictwa do Warszawy.  Odwiedzili Park Trampolin oraz Centrum Nauki Kopernik.

2) 10.11.2021 r. pani Anna Deoniziak i pani Zofia Zawadzka, zabrały swoje klasy – 6a i 6b na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie mieli okazję zwiedzić z przewodnikiem Warszawską Starówkę i wspólnie pobawić się w Parku Trampolin.

3) 22.11.20221 r. Pani Iwona Karczmarczyk ze swoją klasą 7d, przy wsparciu Pana Bogdana Stolarczuka wybrała się do Seroczyna, gdzie uczestniczyła w warsztatach  w ramach których cała klasa wykonała pierniczki, stroiki i ozdoby z opłatka.

Poniżej foto relacja z wyjazdu 7d.