14 lutego obchodzimy Walentynki! -

• 14 lutego obchodzimy Walentynki!

14 lutego obchodzimy Walentynki!

14 lutego obchodzimy Walentynki-

dzień, który kojarzy nam się z miłością, przyjaźnią i koleżeństwem.

W tym roku obchodzić będziemy ten dzień niestety na odległość.

Zapraszamy Was do udziału w akcji i stworzenia wraz z Samorządem Szkolnym albumu walentynki, który będzie się składał z Naszych zdjęć.

• Ubierz się na czerwono lub różowo , zrób opaskę z serduszkami itp. liczymy na Waszą kreatywność ,
  • Wykonaj pracę plastyczną, plakat, kartkę walentynkową lub pokoloruj obrazek walentynkowy,
  • Utwórz krzyżówkę do hasła, np.  PRZYJACIELE,MIŁOŚĆ,
  • Przygotuj w domu słodki poczęstunek razem z bliskimi,
  • Wykonaj ozdobę do Twojego pokoju z motywem serca,
  • Ozdóbcie salę lekcyjną lub przygotujcie gazetkę( przedszkole oraz klasy 1-3),
  • Napisz na kartce coś miłego co chciałbyś przekazać innym, weź kartkę do rąk i poproś kogoś aby zrobił Ci z nią zdjęcie.

Wyślij zdjęcie swoich działań do jednego z organizatorów na maila (zalewska.katarzyna@interia.eu) lub na messengera (Julka Salach albo Katarzyna Zalewska) do 14 lutego 2021r.