Zbiórka płyt CD-VCD-DVD -

Zbiórka płyt CD-VCD-DVD

W grudniu przyłączyliśmy się do Klubu obrońców planety. Jak wiele szkół w całym kraju rozpoczynamy zbiórkę wszystkich niepotrzebnych płyt CD/VCD/DVD, za które otrzymamy ciekawe zestawy z filmami edukacyjnymi. Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców, aby przyłączyli się do zbiórki. Płyty będą zbierane do specjalnych pojemników znajdujących się w sali 110.
Nauczyciele przyrody.

Więcej o projekcie przeczytacie na stronie http://www.klubobroncowplanety.pl/

Jakie płyty zbieramy?
Zbieramy wszystkie niepotrzebne płyty CD/VCD/DVD bez względu na ich zawartość. Mogą to być płyty z muzyką, filmami, programami komputerowymi, jak również płyty z danymi, które zapisałeś dzięki nagrywarce w swoim komputerze. Ważne jest, aby płyta, którą i tak miałbyś wyrzucić do śmietnika, trafiła do punktu zbiórki w naszej szkole. Tylko w ten sposób, poprzez selektywną zbiórkę, możemy oczyścić naszą planetę ze śmieci, których rozkład szacuje się na tysiące lat.