XLV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej (OTWP) „Młodzież Zapobiega Pożarom”. -

W naszej szkole po zakończeniu ferii odbędzie się konkurs strażacki „Młodzież zapobiega pożarom”

Dla chętnych uczniów będzie to doskonała okazja do wykazania się swoją wiedzą na temat ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa, zasad udzielania pierwszej pomocy.

Rywalizacja odbywać się będzie w grupach wiekowych: klasy I-VI, VII-VIII. Uczniów, którzy pragną spróbować swoich sił w tym konkursie, prosimy o kontakt z panią Anną Deoniziak.

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy przesyłać przez wiadomości w dzienniku LIBRUS, do dnia 12.02.2022.