Wyprawka -

WYPRAWKA do I klasy

Szczegółowe informacje na temat wyprawki dla pierwszoklasisty znajduje się w zakładce „Uczniowie” ( SP nr 1 w Sokołowie Podlaskim – Wyprawka pierwszoklasisty 2022-2023 (sokolowpodl.pl) ).

WYPRAWKA do oddziału przedszkolnego

Wyprawka do oddziału przedszkolnego:

• Należy wyposażyć dziecko w strój do zajęć sportowych (białą koszulkę, ciemne spodenki krótkie), ręcznik, buty na zmianę, worek, chusteczki nawilżane, ręcznik papierowy, zestaw do szczotkowania.
  • Pakiet edukacyjny (do nauki w oddziale przedszkolnym) oraz pakiet do nauki religii zakupują rodzice. Szczegółowe informację na temat pakietów oraz kosztów zostaną podane w pierwszych dniach nauki.
  • Należy wstrzymać się z zakupem zestawów techniczno-plastycznych. W pierwszych dniach nauki wspólnie z nauczycielami, rodzice ustalają, czy będą one zakupione grupowo, czy indywidualnie.