Wyniki konkursu czytelniczego „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza” -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Wyniki konkursu czytelniczego „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”
20sien

Wyniki konkursu czytelniczego „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”

20sien24 listopada w naszej szkole odbył się konkurs czytelniczy „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”. W konkursie, zorganizowanym przez bibliotekę szkolną we współpracy z Wiesławą Kwiek, wzięło udział 11 uczniów klas 6. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań i krzyżówki.

Jury konkursu w składzie : Katarzyna Adamczuk , Lidia Jankowska                    i Wiesława Kwiek po sprawdzeniu prac ustaliło, że największa liczbę punktów uzyskali uczniowie:

I MIEJSCE

Aleksandra Kondracka kl. VI b – 28,5 pkt

II MIEJSCE

Liwia Karakula kl.VIb – 27,5 pkt

III MIEJSCE

Bartosz Serewiś VId – 26 pkt

Julia Serewiś VIc – 26 pkt

Klasyfikacja drużyn klasowych :

I miejsce klasa VIb – średnia na uczestnika 27,1 pkt

II miejsce klasa VId – średnia na uczestnika 25,3 pkt

III miejsce klasa VIc – średnia na uczestnika 24,7 pkt

IV miejsce klasa VIa – średnia na uczestnika 20,8 pkt

Klasy szóste reprezentowali w konkursie uczniowie : VIa – Zuzanna Piekart, Kamil Mazurek i Karol Kozioł, VIb – Liwia Karakula, Aleksandra Kondracka i Piotr Murawski, VIc – Gabriela Oleszczuk, Urszula Milkas i Julia Serewiś, VId – Bartosz Serewiś i Kacper Wyszomierski.

Zwycięzcom gratulujemy znajomości życiorysu i twórczości Henryka Sienkiewicza! Nagrody zostaną wręczone laureatom 6 grudnia 2016r.  

2sien

   „Uczestnicy konkursu na tle wystawy obrazów inspirowanych Trylogią Henryka Sienkiewicza. Autorem cyklu  jest  Jerzy Omelczuk, artysta malujący ustami.  Wystawę w naszej szkole zorganizowały panie Jolanta Uścińska i Aldona Sobieska, dzięki uprzejmości Dyrekcji Zespołu Szkół Salezjańskich w Sokołowie Podlaskim”.

Powrót do aktualności