Wydarzenia w bibliotece -

Wydarzenia w bibliotece

W marcu w bibliotece szkolnej…

– odbyły się szkolne eliminacje 46 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka, w których uczestniczyło 15 uczniów. Do kolejnego, powiatowego etapu konkursu w Sokołowskim Ośrodku Kultury jury w składzie p. Anna Marchel i p. Katarzyna Adamczuk wytypowało  w grupie wiekowej uczniowie kl. I- III  Jolantę Osińską z kl. I B , w grupie wiekowej uczniowie kl. IV- VI Maję Kazimierczuk z kl. V B. Gratulujemy wszystkim recytatorom!

– zakończono i podsumowano zimową akcję „Paszport czytelniczy” w klasie II A.  W specjalnych paszportach dzieci wykonywały rysunki  i zapisywały informacje na temat przeczytanych książek oraz ich bohaterów.  Najbardziej wytrwałymi literackimi podróżnikami okazali się: Amelia Biernacka, Mateusz Gołoś, Wiktoria Koprowska, Gloria Pacholczyk, Gabriela Rowińska, Oskar Woźniak, Alicja Żochowska. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy Wspaniałej Siódemce!