Integracja z Miejskim Przedszkolem nr 5 im. Kubusia Puchatka w Sokołowie Podlaskim -

Dnia 25 stycznia 2013r. grupa dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Sokołowie Podlaskim odwiedziła naszą szkołę. Gości przywitała pani dyrektor Zofia Steć. Następnie opiekę nad grupą przejęła nauczycielka klasy pierwszej pani Katarzyna Ksionek.

Przedszkolaki miały możliwość spotkania z przyszłymi kolegami oraz nauczycielami. Zobaczyły sale lekcyjne, bibliotekę, salę dyskotekową. Wesoło spędziły czas w sali zabaw. Uczestniczyły w lekcji otwartej w klasie Ib. Ważnym wydarzeniem było kiedy dzieci z przedszkola zamieniały się w uczniów i wspólnie z pierwszakami brały aktywny udział w zajęciach. Przekonały się, że szkoła to nie tylko nauka, ale i zabawa.

Na zakończenie dzieci otrzymały słodki upominek. Wizyta przebiegła w miłej, przyjaznej atmosferze. Z niecierpliwością oczekujemy na następne spotkanie, które odbędzie się wiosną bieżącego roku.

S  DSC7490 500

S  DSC7488 500