Wybory -

do Samorządu Szkolnego

na rok szkolny 2017/18

Jak co roku odbyła się w naszej szkole kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.

A kto zrobił największe wrażenie na uczniach naszej szkoły?

6 października 2017 roku w tajnym i powszechnym głosowaniu wyłoniono reprezentację szkoły.

Każdy uczeń oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów.W głosowaniu wzięło udział 403 uczniów z klas III-VII.

Poprawnie oddano 400 głosów, tylko 3 głosy były nieważne.

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:

Przewodnicząca – Julia Serewiś z kl. VIIc – 119 głosów.

Zastępca – Maja Rejowska z klasy VIc – 89 głosów.

Skarbnik – Aleksandra Czerkas z klasy Vd – 74 głosy.

Sekretarz – Mateusz Pietrzak z kl. Vd -56 głosów.

Członkowie Zarządu: Bartosz Żółkowski i Gabriela Robak.

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała Komisja Wyborcza w składzie: Turos i Błoński.

Tegorocznemu Samorządowi życzymy satysfakcjonującej współpracy podczas realizacji działań podjętych na rzecz naszej szkolnej społeczności.

A wszystkim wyborcom dziękujemy za życzliwość i udział w głosowaniu.

Uczniowie naszej szkoły zdecydowali, że opiekunkami Samorządu w bieżącym roku zostaną panie: R. Misiak, A. Dróżdż i A. Rejowska.