WYBORY MISS I MISTERA- KLASY V I VI -

WYBORY MISS I MISTERA- KLASY V I VI

Po raz pierwszy w naszej szkole odbędą się WYBORY MISS I MISTERA.
Poniżej zamieszczamy
szczegółowy regulamin, którym powinniście się kierować przy wyborze NAJSYPMATYCZNIEJSZYCH
uczniów Waszej klasy!

Pamiętajcie, że chodzi

o piękno wewnętrzne osób, które będziecie typować
do tytułu Miss i Mistera!!!

1. 1.Organizatorem konkursu „Wybory MISS i MISTERA”  jest Samorząd Uczniowski.
  2. 2.Celem konkursu jest wyłonienie najsympatyczniejszej uczennicy i najsympatyczniejszego ucznia, która/y otrzyma tytuł.
  3. 3.W konkursie biorą udział uczniowie klas V i VI naszej szkoły.
  4. 4.Założenia konkursu:
    Wybory odbywać się będą według podanego poniżej harmonogramu:
    A. Wybory klasowe – wybór MISS i MISTERA KLASY
    dnia 5 stycznia 2017 roku.
    Wybory odbędą się w trakcie choinkowego spotkania z wychowawcą we wszystkich klasach V i VI naszej szkoły. Wyniki powinny zostać przekazane tego dnia przed rozpoczęciem zabawy choinkowej opiekunowi Samorządu Uczniowskiego.
    B. Przy wyborze „Miss i Mistera Klasy” należy kierować się następującymi kryteriami:
  5. a.przynajmniej ocena DOBRA z zachowania,
  6. b.towarzyska/i,
  7. c.miła aparycja,
  8. d.elokwentna/y,
  9. e.miła/y,
  10. f.koleżeńska/i,
  11. g.uczynna/y.
    C. Finał- czyli prezentacja i koronacja, wybranych wcześniej przez klasy kandydatów – Miss i Mistera, odbędzie się na w trakcie choinki szkolnej-
    5 stycznia!
    D. Zwycięzcy wyborów w każdej z klas zostaną udekorowani
    szarfami i koronami przez Dyrekcję szkoły oraz nagrodzeni drobnymi niespodziankami.
                                                                            Opiekunowie i Zarząd SU.