Szkolne eliminacje XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego. -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Szkolne eliminacje XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego.
1

Szkolne eliminacje XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego.

18 listopada w bibliotece odbyły się szkolne eliminacje XI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego.

Uczestniczyło w nich 14 uczniów z klas I-  VIII. Jury: Lidia Jankowska, s. Barbara Kozłowska i Katarzyna Adamczuk postanowiło, że w kolejnym etapie konkursu naszą szkołę będą reprezentować: z  klas I- III:  Maja Kazimierczuk kl. I B i  Nina Sękal kl. II C;  z klas IV- VI Alicja Suchożebrska kl. VI A i Olga Wyszomierska kl. IV B; z klas VII – VIII: Gabriela Oleszczuk kl. VIII C i  Kacper Wyszomierski kl. VIII C. Wyróżniono Lenę Sobieską kl. I A, Annę Iwańską kl. IV A oraz Julię Salach kl. V B.  Gratulujemy udanych występów wszystkim uczestnikom.
Laureatom życzymy sukcesów w eliminacjach miejskich!
Fotorelacja

 

Powrót do aktualności