Szkolne eliminacje IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego -

• Szkolne eliminacje IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego
kl. I- III 2

kl. I- III 2

Szkolne eliminacje IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego odbyły się w bibliotece szkolnej dn. 7 i 8 listopada. Wzięło w nich udział 31 uczniów z klas I- VI. Klasy I- III reprezentowało 17 recytatorów. Jury w składzie Lidia Jankowska, Lidia Rosocha i Katarzyna Adamczuk zakwalifikowało do eliminacji miejskich: Annę Iwańską z kl. II A, Olgę Wyszomierską z kl. II B, Kaję Moczulską z kl. III D. Wyróżnione zostały Zofia Przewoźnik z kl. II D oraz Julia Salach z kl. III B.

Z klas IV- VI w konkursie uczestniczyło 14 uczniów. Jury: Lidia Jankowska, Anna Pijorek i Katarzyna Adamczuk postanowiło, że w kolejnym etapie konkursu wezmą udział: Maria Golatowska z kl. V C, Maja Rejowska z kl. V C, Alicja Suchożebrska z kl. IV A. Wyróżniono Zofię Floryszczyk z kl. VIB, Zuzannę Krasuską z kl.VI B.

Kl.IV- VI 1

Miejskie eliminacje konkursu odbędą się 16 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim.

Życzymy sukcesów naszym recytatorom!