Szkolne eliminacje 42 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Szkolne eliminacje 42 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka
7s

Szkolne eliminacje 42 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

7sW szkolnych eliminacjach 42 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka wzięło udział 16 uczniów z klas I- VIII.  Jury w składzie:  Katarzyna  Adamczuk  i Lidia Jankowska postanowiło, że podczas  eliminacji  powiatowych nasza szkołę  reprezentować  będą uczniowie: z klas I- III : Maja Kazimierczuk z kl.  I B, Nina Sękal  II C; z klas IV- VI:  Julia Salach z kl. V B, Alicja Suchożebrska z kl. VI A; z klas VII- VIII: Kacper Wyszomierski z kl.  kl. VIII C i Aleksandra Krakowska z kl. VII B. 

33s

Wyróżniono: Annę Tomaszewską z kl. IV A, Annę Iwańską z  kl. IV A, Olgę Wyszomierską z kl. IV B.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom życzymy powodzenia w powiatowym etapie konkursu, który odbędzie się w Sokołowskim Ośrodku Kultury 26 marca.

 

Powrót do aktualności