Szkolne eliminacje 41 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Szkolne eliminacje 41 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka
7r

Szkolne eliminacje 41 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

7rFotogaleria

W szkolnych eliminacjach 41 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka,  które odbyły się 16 marca w bibliotece szkolnej  zaprezentowało się 37 recytatorów z klas I- VII. Jury w składzie: Anna Pijorek, Lidia Jankowska i Katarzyna Adamczuk postanowiło, ze w eliminacjach powiatowych konkursu wezmą udział: z klas I- III: Olga Wyszomierska kl. III B, Nina Sękal kl. I C;  z klas IV- VI: Kaja Moczulska kl. IV D, Alicja Suchożebrska kl. V A, Maja Rejowska kl. VI C; z klas VII:  Weronika Rojek kl. VII C, Kacper Wyszomierski kl. VII C.

Wyróżniono: Alicję Rejowską  kl. I B, Dominikę Hawryluk kl. III B, Zofię Przewoźnik kl. III B, Amelię Dmowską kl. II B, Oliwię Replin kl. V C, Aleksandrę Kusak kl. V D i Darię Grędę kl. VI C.  Gratulujemy laureatom eliminacji szkolnych i trzymamy kciuki za recytatorów, którzy będą reprezentować nasza szkołę w kolejnym etapie konkursu 26 marca w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

 

Powrót do aktualności