Szkolne eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Szkolne eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
bb100 4913

Szkolne eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”

bb100 491316 marca 2016 r. w bibliotece szkolnej odbyły się szkolne eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Uczestniczyło w nich 19 recytatorów z klas I- VI.

 

b100 4913

Jury w składzie: Katarzyna Adamczuk, Lidia Jankowska i Anna Pijorek postanowiło, że powiatowych eliminacjach w Sokołowskim Ośrodku Kultury wezmą udział uczniowie : z kl. I- III Kaja Moczulska kl. II D i Alicja Suchożebrska kl. III A ; z klas IV- VI: Gabriela Toczyska i Joanna Chmielewska kl. VI B. Wyróżniono: Gabrielę Misiak kl. II D, Mateusza Pietrzaka kl. III D, Marię Golatowską kl. IV C i Gabrielę Robak kl. IV C. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów uczniom reprezentującym naszą szkołę w powiatowym etapie konkursu.

Powrót do aktualności