Sukces Oli w miejskich eleminacjach konkursu recytatorskiego! -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Sukces Oli w miejskich eleminacjach konkursu recytatorskiego!
ola

Sukces Oli w miejskich eleminacjach konkursu recytatorskiego!

Fotogaleriaola

Miejskie Eliminacje XXXV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego odbyły się16 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej.  Naszą szkołę reprezentowały trzy recytatorki  w grupie wiekowej  uczniowie klas I- III:  Alicja Rejowska z kl. I B , Amelia Dmowska z kl. II C, Olga Wyszomierska z kl. III B.  W młodszej grupie wiekowej   Olga Wyszomierska zajęła III miejsce  i zakwalifikowała się do etapu powiatowego konkursu .  Gratulujemy naszym  uczennicom,  a Oli życzymy sukcesów  22 maja podczas powiatowych eliminacji konkursu

 makusz

Powrót do aktualności