Sukces naszych koleżanek w miejskich eliminacjach IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego! -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Sukces naszych koleżanek w miejskich eliminacjach IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego!

Sukces naszych koleżanek w miejskich eliminacjach IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego!

16 listopada w miejskich eliminacjach IX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim wzięło udział sześć uczennic z naszej szkoły wybranych podczas eliminacji szkolnych.

 

Z kl. I- III zaprezentowały się: Anna Iwańska z kl. II A, Olga Wyszomierska z kl. II B oraz Kaja Moczulska z kl. III D, a z kl. IV – VI: Alicja Suchożebrska z kl. IV A, Maria Golatowska z kl. V C i Maja Rejowska z kl. V C.

W starszej grupie wiekowej I miejsce zajęła Maja Rejowska recytując wiersz „Brzydkie oczy”, II miejsce jury przyznało Marii Golatowskiej za interpretację utworu „Wędrowni muzykanci”, III miejsce zdobyła Alicja Suchożebrska za recytację wiersza „Klient wymarzony”.

W młodszej grupie wiekowej I miejsce zajęła Kaja Moczulska prezentując utwór „Sen psa”. Maja, Marysia, Ala oraz Kaja zakwalifikowały się do powiatowego finału konkursu, który odbędzie się 23 listopada br.
Gratulujemy naszym laureatkom i życzymy powodzenia w etapie powiatowym.

 

Powrót do aktualności