Sukces Ani i Ali w X jubileuszowej edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Sukces Ani i Ali w X jubileuszowej edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego
powiat 12

Sukces Ani i Ali w X jubileuszowej edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego

powiat 12W X jubileuszowej edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego 22 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim wzięło udział aż 46 najlepszych recytatorów z miasta i powiatu sokołowskiego. Naszą szkołę reprezentowały Anna Iwańska z kl. III A oraz Alicja Suchożebrska z kl. V A. 
Fotogaleria

Ania Iwańska recytowała utwór „Strasna zaba” i w I grupie wiekowej ( uczniowie klas I- III) zajęła II miejsce. Alicja Suchożebrska przedstawiła wiersz „Zaczarowana dorożka” – jury przyznało jej I miejsce w II grupie wiekowej ( klasy IV- VI). To już kolejny i na pewno nie ostatni sukces naszych recytatorek. Gratulujemy! Wszyscy laureaci otrzymali atrakcyjne dyplomy, nagrody książkowe i rzeczowe.

 

Powrót do aktualności