Sukces Ali i Weroniki w miejskich eliminacjach VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego -

• Sukces Ali i Weroniki w miejskich eliminacjach VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego
Zdjęcie2997

Zdjęcie2997Dnia 18 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się miejskie eliminacje VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego.

W grupie wiekowej kl. I- III naszą szkołę reprezentowały: Alicja Suchożebrska z kl. III A i Kaja Moczulska z kl. II D, a w grupie wiekowej kl. IV- VI– Maja Rejowska z kl. IV C i Weronika Pliszka z kl. VI C. W młodszej grupie wiekowej I miejsce zdobyła Alicja Suchożebrska, która przedstawiła wiersz „Sen psa”, III miejsce przyznano Kai Moczulskiej za recytację wiersza „Dlaczego ogórek nie śpiewa?”. W starszej grupie wiekowej II miejsce zajęła Weronika Pliszka z kl. VI C, która recytowała utwór „Dyrektor i pomnik”. Ala i Weronika zakwalifikowały się do powiatowego finału konkursu.

Gratulujemy laureatkom i życzymy sukcesów w finale!