Spotkanie z poezją Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w bibliotece szkolnej -

Spotkanie z poezją Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w bibliotece szkolnej

W szkolnych eliminacjach XIII Konkursu Recytatorskiego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, które odbyły się 27 października wzięło udział 16 uczniów z klas I- VIII. Wśród wybranych przez uczestników wierszy znalazły się między innymi utwory: „Dlaczego ogórek nie śpiewa?”, „Brzydkie oczy”, „Spotkanie z matką”, „Pieśń III”, „Pieśń IV”, „Ech muzyka, muzyka”, „Wierszyk o wronach”. Wszystkich utalentowanych recytatorów nagrodzono zakładkami do książek, a do eliminacji miejskich w Bibliotece Publicznej jury w składzie  p. Anna Marchel  i p. Katarzyna  Adamczuk zakwalifikowało Jolantę Osińską z kl. I B, Maję Kazimierczuk z kl. V B, Wiktorię Woźniak z kl. V B, Laurę Aleksandrowicz z kl. VIII B i Olgę Wyszomierską z kl. VIII B. Gratulujemy!