Przedszkolaki odwiedziły naszą bibliotekę. -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Przedszkolaki odwiedziły naszą bibliotekę.
przedsz

Przedszkolaki odwiedziły naszą bibliotekę.

przedsz25 maja bibliotekę szkolną odwiedziły przedszkolaki  z Miejskich Przedszkoli  nr 2 i  nr 3. Podczas krótkiej wizyty dzieci dowiedziały się czym różni się biblioteka od księgarni, kto to jest czytelnik, z jakich zbiorów mogą korzystać  najmłodsi, dlaczego należy czytać książki oraz  jakie atrakcje i  konkursy czekają je w bibliotece, kiedy  w przyszłości zostaną uczniami naszej szkoły.  Z zainteresowaniem obejrzały wystawę prac, które zostały nagrodzone w konkursie bibliotecznym „Zostań mistrzem szyfrowania”. Przedszkolaki chętnie zadawały pytania i opowiadały o swoich ulubionych książkach. Na zakończenie spotkania otrzymały pamiątkowe zakładki.

Fotogaleria

 

Powrót do aktualności