Grono pedagogiczne
Kadra pedagogiczna jest kreatywna i dobrze wykształcona. Nauczyciele nieustannie podnoszą
swoje kwalifikacje, podejmując studia podyplomowe i uczestnicząc w różnego rodzaju kursach
doskonalących. Wielu z nich posiada stopień nauczyciela dyplomowanego.
Edukacja wczesnoszkolna / przedszkolna
mgr Iwona Dębska – nauczyciel dyplomowany,
mgr Bożena Paplińska –nauczyciel dyplomowany,
mgr Katarzyna Ksionek – nauczyciel dyplomowany,
mgr Joanna Lisiecka – nauczyciel dyplomowany,
mgr Katarzyna Pietrzak – nauczyciel dyplomowany,
mgr Aldona Sobieska – nauczyciel dyplomowany,
mgr Ewa Wojsław- nauczyciel dyplomowany,
Edukacja przedszkolna
mgr Elżbieta Małkus- nauczyciel dyplomowany,
mgr Katarzyna Bindas- nauczyciel mianowany,
mgr Anna Marchel – nauczyciel mianowany;
Język polski:
mgr Anna Adynowska – nauczyciel dyplomowany;
mgr Agnieszka Rejowska – nauczyciel dyplomowany;
mgr Iwona Karczmarczyk- nauczyciel dyplomowany
mgr Jolanta Uścińska- nauczyciel dyplomowany
Matematyka:
mgr Marek Wierzbicki – nauczyciel dyplomowany,
mgr Renata Misiak – nauczyciel dyplomowany,
mgr Renata Borkowska- nauczyciel dyplomowany,
mgr Beata Błońska – nauczyciel mianowany,
Matematyka DJ:
mgr Renata Misiak- nauczyciel dyplomowany
Języki obce:
– język angielski:
mgr Renata Misiak- nauczyciel dyplomowany;
mgr Marzena Flazińska – nauczyciel dyplomowany,
mgr Katarzyna Zalewska – nauczyciel dyplomowany ,
mgr Martyna Zielonka- nauczyciel dyplomowany,
mgr Anna Marchel- nauczyciel mianowany;
– język niemiecki:
mgr Marzena Jenerałek – nauczyciel dyplomowany,
mgr Martyna Zielonka- nauczyciel dyplomowany;
– język rosyjski:
mgr Marzena Flazińska – nauczyciel dyplomowany,
Przyroda/ Biologia:
mgr Katarzyna Pietrzak – nauczyciel dyplomowany,
mgr Marzena Flazińska- nauczyciel dyplomowany
mgr Zofia Steć – nauczyciel dyplomowany,
mgr Joanna Hawryluk – nauczyciel dyplomowany,
Biologia DJ:
mgr Marzena Flazińska – nauczyciel dyplomowany
Geografia:
mgr Joanna Hawryluk- nauczyciel dyplomowany,
Chemia:
mgr Grażyna Choma- nauczyciel dyplomowany
Fizyka:
mgr Renata Borkowska- nauczyciel dyplomowany,
Fizyka DJ – mgr Renata Misiak- nauczyciel dyplomowany
Historia:
mgr Anna Deoniziak- nauczyciel dyplomowany,
Plastyka:
mgr Beata Hackemer- nauczyciel dyplomowany
mgr Zbigniew Filiks – nauczyciel dyplomowany,
mgr Iwona Mergo – Golatowska- nauczyciel dyplomowany
Muzyka / Rytmika:
mgr Zbigniew Filiks – nauczyciel dyplomowany;
mgr Iwona Mergo-Golatowska – nauczyciel dyplomowany
Technika:
mgr Bogusław Stolarczuk – nauczyciel dyplomowany;
Informatyka:
mgr Zbigniew Filiks – nauczyciel dyplomowany,
mgr Bogusław Stolarczuk – nauczyciel dyplomowany,
mgr Marek Wierzbicki – nauczyciel dyplomowany,
mgr Marzena Jenerałek- nauczyciel dyplomowany;
mgr Agnieszka Rejowska- nauczyciel dyplomowany,
mgr Martyna Zielonka- nauczyciel dyplomowany
Informatyka DJ:
mgr Martyna Zielonka- nauczyciel dyplomowany
Religia:
mgr Iwona Mergo-Golatowska – nauczyciel dyplomowany,
mgr Lidia Rosocha – nauczyciel dyplomowany,
Wychowanie fizyczne:
mgr Anna Dróżdż – nauczyciel dyplomowany,
mgr Joanna Wasiluk – nauczyciel dyplomowany,
mgr Krzysztof Woźniak – nauczyciel dyplomowany,
mgr Iwona Romanowska – nauczyciel dyplomowany;
Gimnastyka korekcyjna:
mgr Aldona Sobieska – nauczyciel dyplomowany,
mgr Iwona Romanowska – nauczyciel dyplomowany;
Wychowanie do życia w rodzinie:
mgr Iwona Mergo- Golatowska- nauczyciel dyplomowany
Świetlica:
mgr Katarzyna Bindas- nauczyciel mianowany;
mgr Renata Borkowska- nauczyciel dyplomowany;
mgr Łukasz Wróblewski- nauczyciel mianowany;
mgr Anna Adynowska – nauczyciel dyplomowany
mgr Beata Błońska – nauczyciel mianowany,
mgr Marek Wierzbicki – nauczyciel dyplomowany,
mgr Bogusław Stolarczuk – nauczyciel dyplomowany;
mgr Joanna Lisiecka- nauczyciel dyplomowany
Biblioteka:
mgr Katarzyna Adamczuk – nauczyciel dyplomowany,
Pedagog:
mgr Anna Pijorek – nauczyciel dyplomowany;
Nauczyciele wspomagający:
mgr Katarzyna Pietrzak – nauczyciel dyplomowany,
mgr Katarzyna Ksionek- nauczyciel dyplomowany,
mgr Marzena Jenerałek- nauczyciel dyplomowany,
mgr Iwona Dębska- nauczyciel dyplomowany
Logopeda:
mgr Bożena Paplińska – nauczyciel dyplomowany;
Specjaliści terapii pedagogicznej
mgr Iwona Dębska – nauczyciel dyplomowany,
mgr Joanna Lisiecka – nauczyciel dyplomowany,
mgr Anna Pijorek- nauczyciel dyplomowany,
mgr Anna Adynowska- nauczyciel dyplomowany,
mgr Katarzyna Pietrzak- nauczyciel dyplomowany,
Psycholog / Doradztwo zawodowe / Zajęcia socjoterpaeutyczne:
mgr Łukasz Wróblewski- nauczyciel mianowany,
Edukacja dla bezpieczeństwa:
mgr Mieczysław Bogaj- nauczyciel dyplomowany
WOS:
mgr Anna Deoniziak- nauczyciel dyplomowany,