Powiatowe eliminacje XXXV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego -

• Powiatowe eliminacje XXXV Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego
WP 20180522 11 21 08 Pro

WP 20180522 11 21 08 ProW powiatowych eliminacjach XXXV  Konkursu  Recytatorskiego  dla Dzieci im. K. Makuszyńskiego  22 maja br. wzięła udział Olga Wyszomierska  z kl. III B.  Ola przedstawiła wiersz Wandy Chotomskiej „Spacer z psem” oraz fragment powieści Lucy Maud Montgomery  „ Ania z Zielonego  Wzgórza”.  Jury przyznało jej wyróżnienie w młodszej grupie wiekowej. To kolejny sukces Oli, która jest również laureatką  konkursów recytatorskich:  Warszawska Syrenka oraz X Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy  dalszych sukcesów!