Powiatowe eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego„ Warszawska Syrenka” -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Powiatowe eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego„ Warszawska Syrenka”

Powiatowe eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego„ Warszawska Syrenka”

1 kwietnia w sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury odbyły się powiatowe eliminacje 39 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Naszą szkołę reprezentowały recytatorki wybrane przez jury w eliminacjach szkolnych.


W kategorii klasy I- III: Alicja Suchożebrska z klasy III A przedstawiła utwór „Wisia strojnisia” Mariana Załuckiego i Karola Szpalskiego, a uczennica z klasy II D Kaja Moczulska – wiersz Natalii Usenko „Pod kocem” . W kategorii klasy IV – VI zaprezentowały się uczennice z klasy VI B w wierszach Władysława Broniewskiego: Gabriela Toczyska przedstawiła interpretację utworu „Zegary”, a Joanna Chmielewska recytowała wiersz „Jesienny wiatr”.
Gratulujemy naszym uczennicom udanych występów!

Zdjęcia możecie obejrzeć na stronie: http://www.sok.sokolowpodl.pl/galeria/warszawska-syrenka-eliminacje-powiatowe.html

Powrót do aktualności