„Nasza Jedynka” -

„Nasza Jedynka”

Konkurs „Nasza Jedynka”  został podsumowany podczas obchodzonego w szkole Dnia Dziecka. Autorzy najciekawszych prac plastycznych i literackich otrzymali atrakcyjne nagrody książkowe, które wręczyła p. dyrektor Z. Steć. Wszyscy uczestnicy konkursu dostali słodkie upominki. Nagrody książkowe ufundowała Rada Rodziców, a słodycze Rada Rodziców  i p. wicedyrektor J. Hawryluk. Piękne prace plastyczne i literackie naszych uczniów można podziwiać na wystawie. Dowiedzieliśmy się z nich, że dla uczestników konkursu szkoła to miejsce przyjazne, kolorowe, inspirujące, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością: ciekawe lekcje, zajęcia pozalekcyjne i sportowe, zabawy, czas z radością spędzany w świetlicy i bibliotece, miejsce spotkań z wychowawcą i innymi życzliwymi nauczycielami oraz kolegami i przyjaciółmi.

Gratulujemy laureatom i pozostałym uczestnikom konkursu. Dziękujemy wychowawcom oraz  nauczycielom wychowania plastycznego, pod których kierunkiem powstały te wspaniałe prace.

Laureaci konkursu to:

w kategorii „Praca plastyczna”

w grupie wiekowej kl. I- III:

Iga Pałka kl. II A –  I miejsce

Adam Kiryluk  kl. I B-  II miejsce

Marta Marchel  kl. I B-  III miejsce

w grupie wiekowej kl. VI- VIII:

Oliwia Szymaniak kl. VIII C-   I miejsce

Magdalena Bujalska kl. VI C – II miejsce

Zuzanna Czarnocka kl. VII C- III miejsce

w kategorii „Wiersz/opowiadanie/ artykuł prasowy o szkole”:

Bartosz Jakubik kl. II A-  I miejsce