Laureaci Konkursu Bibliotecznego „Zostań mistrzem szyfrowania” -

• Laureaci Konkursu Bibliotecznego „Zostań mistrzem szyfrowania”
1szyfr

Laureaci Konkursu Bibliotecznego „Zostań mistrzem szyfrowania”

1szyfrBiblioteka szkolna zaprosiła w tym roku uczniów klas. I- VII do udziału w konkursie „Zostań mistrzem szyfrowania”.  Zadaniem uczestników było przedstawienie w postaci zagadki , rebusu, szyfru, krzyżówki,  logogryfu  dwóch tytułów książek w dowolnej technice plastycznej.
Fotogaleria facebook- kliknij link

W konkursie wzięło udział  25 uczniów z klas I- III.  Jury w składzie: Lidia Jankowska- przewodnicząca, Katarzyna Adamczuk i Marek Wierzbicki przyznało następujące miejsca  i wyróżnienia:

I miejsce: Antoni Małkus  I A i  Iga Zalewska II A

II miejsce: Lidia Jurczak II A

III miejsce:  Kacper Gąszczak II C i Filip Pytel II A

Wyróżnienia otrzymali: Maria Pieniak  II C,  Lena Bindas  II B, Nikola Bieniak  II A, Rafał Samulak  II A, Lena Kryszczuk  I C, Wiktor Zając  II A, Wiktor Pogorzelski III A.

Najmłodsi laureaci konkursu otrzymają nagrody podczas obchodów Dnia Książki w naszej szkole 6 czerwca.

W starszej grupie wiekowej prace na konkurs przygotowało 83 uczniów z klas IV- VII. Jury w składzie: Lidia Jankowska- przewodnicząca, Katarzyna Adamczuk i Bożena Paplińska przyznało następujące  miejsca  dla  autorów  najciekawszych i najbardziej pomysłowych prac:

I miejsce: Julia  Stańczuk  IV A i Natalia Stańczuk IV A

II miejsce:  Jacek Cymborowski VI A i Marcel Marcyniuk VI A

III miejsce: Anna Zatkalik IV D

Wyróżnienia otrzymali: Julia Serewiś VII C, Karolina Królak V C, Kacper Księżopolski VI A, Marcin Bartosiak VI A, Alicja Chmielewska V D, Kinga Białobrzeska IV B.

Laureatom z klas IV- VII nagrody zostaną wręczone podczas obchodów Dnia Książki 8 czerwca .

Zachęcamy do przypomnienia sobie co ciekawego działo się w bieżącym roku szkolnym w bibliotece. Zapraszamy do obejrzenia filmu: