Konkurs wiedzy Smak ekologicznej żywności. -

Konkurs wiedzy Smak ekologicznej żywności.

Zapraszamy uczniów klas 4-8 naszej szkoły do udziału w konkursie wiedzy Smak ekologicznej żywności. Jest to XVI edycja tego Konkursu. Jest on organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.
W konkursie mogą się znaleźć zagadnienia obejmujące m.in. historię i rozwój rolnictwa ekologicznego w Polsce i na świecie, organizacje ekologiczne w Polsce i na świecie, zasady zdrowego i racjonalnego żywienia, temat spożywanie zdrowych i niezdrowych produktów przez dzieci i młodzież
30 kwietnia  o godz 13:00 w sali dyskotekowej w naszej szkole odbędzie się etap szkolny tego Konkursu.
Wyłonimy wówczas najlepszych uczniów na poziomie klas 4-6 oraz 7-8, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas II etapu (odbędzie się on w czerwcu w Warszawie).
Laureaci Konkursu za zajęcie I, II lub III miejsca otrzymują dyplomy i nagrody.

Materiał edukacyjny-kliknij

Materiał informacyjny-kliknij

Materiał informacyjny 2- kliknij

Materiał 3- kliknij

Materiał 4- kliknij

Materiał 5- kliknij

Materiał6- kliknij

Więcej informacji na temat konkursu udzielają nauczyciele biologii i przyrody.
Zachęcamy Was do udziału w tym Konkursie i czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 marca.
Koordynatorem etapu szkolnego Konkursu Smak ekologicznej żywności- jest pani Marzena Flazińska, nauczyciel biologii.