Konkurs recytatorski im. K. I. Gałczyńskiego -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Konkurs recytatorski im. K. I. Gałczyńskiego
100 4142

Konkurs recytatorski im. K. I. Gałczyńskiego

100 414228 października 2015 r. w bibliotece szkolnej odbyły się szkolne eliminacje VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. K. I. Gałczyńskiego.

  Wzięło w nich udział 23 uczniów z klas I- VI. Jury w składzie: Katarzyna Adamczuk, Lidia Jankowska i Anna Pijorek postanowiło, że w miejskich eliminacjach konkursu naszą szkolę reprezentować będą: z kl. I- III Kaja Moczulska z kl. II D i Alicja Suchożebrska z kl. III A ; z klas IV- VI Maja Rejowska z kl. IV C i Weronika Pliszka z kl. VI C. Wyróżnienia otrzymały: Laura Aleksandrowicz z kl. I B, Gabriela Robak z kl. IV C, Wiktoria Kobylińska
z kl. IV C, Zofia Floryszczyk z kl. V B, Zuzanna Krasuska z kl. V B.
Dziękujemy wszystkim recytującym wiersze dzieciom za udział w konkursie.
Gratulujemy laureatom, a Kai, Ali, Mai i Weronice życzymy sukcesów 18 listopada podczas miejskich eliminacji konkursu!!!

100 4143

Powrót do aktualności