Konkurs "Niedaleko pada jabłko od jabłoni" -

Konkurs „Niedaleko pada jabłko od jabłoni”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dzieci 5-6 letnie wraz z rodzicami.

Przedmiotem konkursu jest fotografia, nawiązująca do tematu: „Niedaleko pada jabłko od jabłoni”.  Wystarczy zrobić zdjęcie, które uchwyci podobieństwo między rodzicem i dzieckiem – może to być taki sam uśmiech, sposób siadania czy spojrzenia. Często pociechy dzielą także z mamą lub tatą pasje i zainteresowania. Zdjęcie powinno być fotograficzną interpretacją hasła przewodniego. Fotografia powinna pokazywać dziecko i rodzica.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres: Każdy uczestnik wysyła jedno zdjęcie na adres e-mail: foto.konkurs.sp1@wp.pl.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o wypełnienie oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział oraz o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Regulamin-Konkursu-Fotograficznego.pdf

OSWIADCZENIE-O-WYRAZENIU-ZGODY-NA-UDZIAL-W-KONKURSIE-FOTOGRAFICZNYM.pdf