Konkurs literacki „W świecie baśni” -

Konkurs literacki „W świecie baśni”

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w kolejnej edycji konkursu „W świecie baśni”, który odbył się w świetlicy szkolnej. Trzyosobowe drużyny rozwiązywały baśniowe rebusy, rozpoznawały postacie i rekwizyty z baśni, odgadywały tytuły  na podstawie ilustracji oraz przeczytanych fragmentów. Uczniowie zapoznali się wcześniej z wybranymi, najpiękniejszymi baśniami polskimi i obcymi ze zbiorów biblioteki szkolnej. Konkurs otworzył oraz dokonał jego uroczystego podsumowania p. wicedyrektor  Łukasz Wróblewski, przygotowały i prowadziły p. Katarzyna Bindas i p. Katarzyna Adamczuk, w pracach jury uczestniczyła także  p. Małgorzata Malinowska.

I miejsce zajęła klasa III B,  II miejsce- klasa III A.

Klasy otrzymały dyplomy, a uczniowie- nagrody książkowe,  które ufundowały p. Katarzyna Bindas i  p. Katarzyna Adamczuk.

Gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu!