Koło muzyczne -

Pracownicy

  • Strona główna /
  • O szkole /
  • Pracownicy /
  • Koło muzyczne

Koło muzyczne

Na tych zajęciach spotykają się osoby, których pasją jest muzyka w różnych jej postaciach i odmianach. Gramy, śpiewamy, tańczymy, słuchamy i lubimy przebywać ze sobą.

Każdy, kto czuje że ma talent muzyczny, znajdzie tu coś dla siebie.

Uczymy się różnych piosenek, przygotowujemy się do występów, koncertów, festiwali a także gramy na instrumentach: wibrafonach, fletach, klarnecie, skrzypcach, gitarach, cajunie, dzwonkach, bongosach, chimesach i innych instrumentach perkusyjnych. Dla każdego coś się znajdzie. Mobilizacją i zachętą do działania są sukcesy, jakie osiągamy na przeglądach, konkursach i festiwalach różnych szczebli.

Sukcesy zespołu:

– Festiwal „O, Ziemio Polska – z pieśnią i piosenką do Niepodległości”:  zespół wokalno instrumentalny pod kier. p. Z. Filiksa podczas eliminacji  miejskich konkursu zakwalifikował się do finału wojewódzkiego w Siedlcach, gdzie zdobył wyróżnienie w kategorii klas IV-VI.

– Festiwal Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda”: zespół wokalno- instrumentalny pod  kier. p. Z. Filiksa zajął I miejsce i zakwalifikował się do  IX Festiwalu Kolęd i Pastorałek  „Kolędowe Serce Mazowsza”, gdzie w finale wojewódzkim  otrzymał wyróżnienie.
      

– Festiwal piosenki o zdrowiu- zespół wielokrotnie zdobywał I miejsce.

Powrót do aktualności