Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego ruszyła pełną parą -

Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego ruszyła pełną parą

Kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego ruszyła pełną parą. Sześcioro kandydatów rywalizuje o funkcję przewodniczącego i jego zastępcy. Trema działa mobilizująco. Kandydaci prześcigają się w pomysłach, jak pozyskać przychylność wyborców. Już do tradycji przeszły słodkie wypieki. Wszyscy są przekonani, że „przez żołądek do serca”. Ale starają się też zaskoczyć społeczność szkolną,dlatego pojawiły się dowcipy rozdawane na poprawę humoru. Wiadomo jednak, że najbardziej liczy się program wyborczy. A naszym uczniom pomysłów nie brakuje. Życzymy Wam powodzenia w jutrzejszych wyborach. Dla nas już jesteście zwycięzcami  Gratulujemy odwagi, woli walki, a przede wszystkim chęci do pracy na rzecz szkoły. To postawa godna podziwu! Brawo!!! Fotogaleria z wizerunkami osób startujących i plakatami wyborczymi!